Aster alpinus ‘X White’

 3,65

Uitverkocht

Informeer mij wanneer product weer op voorraad is.

Aster alpinus ‘X White’
Pot 9cm

vaste planten > borderplanten
groenwit
20 cm.

Aster alpinus ‘White Beauty’ (Aster) is een prachtige, zomerbloeier, die ongeveer 20 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele sneeuwwitte bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks mei en kunnen tot ver in de zomer blijven staan! Het blad van de Aster alpinus ‘White Beauty’ is frisgroen en komt tot 5-10 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (zeer) zonnige standplaats in goed doorlatende grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden

latijnse naam: Aster alpinus ‘X White’
nederlandse naam:
kleur: groenwit
hoogte: 20 cm.
bloeimaanden: mei | jun | jul | aug
opmerking: goede bloeier
voorkeur:

Gewicht 0,48 kg
kleur

hoogte

bloei

, , ,

Winkelwagen
Scroll naar top